Haberin Özgün Sesi

Galatasaray’dan Arda Turan açıklaması

118

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, son dönemde kamuoyunu meşgul eden Arda Turan transferi ile ilgili olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yusuf Günay, Arda Turan’ın Galatasaray’a transfer olacağı söylentilerine ilişkin, “Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu’na intikal eden herhangi bir talep olmadı. Son yaptığımız transfer değerlendirme toplantımızda da bu konuda herhangi bir görüş ve değerlendirme de olmamıştır. Teknik heyetimizin de böyle bir talebi olmamıştır Arda Turan’ın kendisinden de, menajerinden de dolaylı ya da direkt bir transfer teklifi olmamıştır. Bildiğimiz tek şey yazılı ve görsel medya ile sosyal medyada bu konuda haberlerin yer alması ve buna ilişkin taraftarımızın verdiği tepkilerdir” ifadelerini kullandı.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in “Arda, gündemimizde yok. Hocamız da bizimle aynı fikirde” ifadeleri sonrası Fatih Terim de bir açıklama yaparak “Başkanımız öyle söylemiş ama ben hizmet etmiş bir oyuncu için bu cümleyi kurmam. Ben olsaydım başkanın, Arda Turan sözlerini kullanmazdım” demişti.

DİĞER HABERLER
Ücretsiz Wordpress Temaları